Nevşehir Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

35 yıldır Beşiktaş’ın gazetede çıkan haberlerini biriktiriyor

NEVŞEHİR’DE FANATİK BİR BEŞİKTAŞ TARAFTARI OLAN ABDULLAH DİDİNMEZ 1987 YILINDA ALMIŞ OLDUĞU BİR GAZETE İLE BEŞİKTAŞ HABERLERİNİ GAZETEDEN KESEREK BİRİKTİRMEYE BAŞLADI. O YILDAN İTİBAREN BEŞİKTAŞ’IN HER GALİP GELDİĞİ MAÇIN ARDINDAN ALMIŞ OLDUĞU GAZETELERDE ÇIKAN BEŞİKTAŞ HABERLERİNİ KESEREK BİRİKTİRMEYE BAŞLADIĞINI İFADE EDEN ABDULLAH DİDİNMEZ, BEŞİKTAŞ’IN HAYATINDA AYRI BİR YERİ OLDUĞUNU BU YÜZDEN BEŞİKTAŞ İLE İLGİLİ ÇIKAN HABERLERİN GAZETE KUPÜRLERİNİ BİRİKTİRDİĞİNİ SÖYLEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
35 yıldır Beşiktaş’ın gazetede çıkan haberlerini biriktiriyor
98 views
16 Aralık 2020 - 11:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Nevşehir’de ikamet eden ve fanatik bir Beşiktaş taraftarı olan 50 yaşındaki Abdullah Didinmez 35 yıldır gazetelerde çıkan Beşiktaş haberlerinin kupürlerini biriktiriyor. Didinmez biriktirdiği haberleri çocuklarına miras bırakacağını ifade etti.

Nevşehir’de fanatik bir Beşiktaş taraftarı olan Abdullah Didinmez 1987 yılında almış olduğu bir gazete ile Beşiktaş haberlerini gazeteden keserek biriktirmeye başladı. O yıldan itibaren Beşiktaş’ın her galip geldiği maçın ardından almış olduğu gazetelerde çıkan Beşiktaş haberlerini keserek biriktirmeye başladığını ifade eden Abdullah Didinmez, Beşiktaş’ın hayatında ayrı bir yeri olduğunu bu yüzden çıkan haberlerin gazete kupürlerini biriktirdiğini söyledi. Didinmez, “35 yıldan beri bu gazeteyi biriktiriyorum. Sülalece Beşiktaş taraftarıyız. Çocukluğumdan beri gazete biriktiriyorum. Herkes tespih, pul, para koleksiyonu yapıyor. Bende Beşiktaş’ın gazete kupürlerini biriktiriyorum. Beşiktaş aşktır. Benim için apayrı bir şeydir. Benim bu alışkanlığım babamdan geldi. Babam da Beşiktaşlı. Gazeteleri aldıkça Beşiktaş’ın haberlerinin bulunduğu gazete kupürlerini biriktirmek aklıma geldi. 35 yıldır gazetelerdeki Beşiktaş haberlerini biriktiriyorum” dedi.

“Kaç gazete kupürü var bilmiyorum”

35 yıldır Beşiktaş ile ilgili çıkan haberleri gazeteden keserek biriktiren Abdullah Didinmez Beşiktaş ile ilgili kaç adet gazete kupürü olduğunu kendisinin de bilmediğini söyledi. Didinmez, “Şu an kaç tane gazete kupürü var inanın bilmiyorum. Dediğim gibi 35 yıldır Beşiktaş’ın galip geldiği tüm gazete kupürleri bulunuyor. 1987 yılından beri Beşiktaş ile ilgili her kupür bulunuyor. Fenerbahçe maçı, Bursaspor maçı ve derbi maçlarını unutamıyorum” diye konuştu.

“Gören, gözlerine inanamıyor”

Beşiktaş ile ilgili gazete kupürleri biriktirdiğini gören yakınlarının gözlerine inanamadıklarını ifade eden Abdullah Didinmez, “Herkes şaşırıyor. ’Bu kadar gazeteyi ne yapacaksın, nereye kadar biriktireceksin’ diyorlar. ’Mezara mı götüreceksin’ diyenler bile var. Ama ben biriktirebildiğim kadarını biriktirmeye devam edeceğim. Gazete kupürlerinin başlıkları, Beşiktaş formaları, saatler, aklınıza ne gelirse hepsi var” şeklinde konuştu.

“Çocuklarıma miras bırakacağım”

Fanatik Beşiktaş taraftarı Abdullah Didinmez 35 yıldır biriktirdiği gazete kupürlerini ömrünün yettiğince biriktirmeye devam edeceğini ifade ederek, “35 yıldır biriktirdiğim gibi ömrüm yettikçe Beşiktaş’ın maç kupürlerini biriktirmeye devam edeceğim. Çocuklarıma miras bırakacağım. Benim sadece futbol aşkım var. Beşiktaş benim için apayrı bir duygudur” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.