Nevşehir Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

56.Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu, Nevşehir’den başlıyor

NEVŞEHİR’DE 11 NİSAN PAZAR GÜNÜ GERÇEKLEŞTİRİLECEK OLAN 56.CUMHRUBAŞKANLIĞI BİSİKLET TURU ÖNCESİNDE CROWNE PLAZA OTELDE NEVŞEHİR VALİSİ İNCİ SEZER BECEL, BİSİKLET FEDERASYONU BAŞKANI EROL KÜÇÜKBAKIRCI VE ULUSLARARASI BİSİKLET BİRLİĞİ (UCI) YARIŞ DİREKTÖRÜ ROLAND HOFER BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
56.Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu, Nevşehir’den başlıyor
90 views
09 Nisan 2021 - 13:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Nevşehir’de 11 Nisan Pazar günü gerçekleştirilecek olan 56. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu öncesinde Crowne Plaza Otelde Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Bisiklet Federasyonu Başkanı Erol Küçükbakırcı ve Uluslararası Bisiklet Birliği (UCI) Yarış Direktörü Roland Hofer basın toplantısı düzenledi.

Bisiklet Federasyonu Başkanı Erol Küçükbakırcı burada yaptığı konuşmada Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turunun her geçen gün öneminin artarak devam ettiğini belirtti. Küçükbakırcı, “Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’nun 56’ncısını yapacağız. 55 yıl önce başlatılan Bisiklet Turu’nda koşanlardan biri de benim. Ülkemizin ve dünyanın önde gelen organizasyonlarından biri oldu. Tur, her geçen gün önemi artarak devam eden bir organizasyon haline geldi. Şimdiye kadarki yapılan en güçlü Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’nu koşuyoruz” dedi.

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel’de yaptığı konuşmada, 11 Nisan Pazar günü gerçekleştirileceğimiz ve başlangıç noktası olacak olan 56. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu Nevşehir-Kapadokya etabı da bu anlamda ilimiz açısından büyük önem arz eden organizasyonlardan birisidir diye konuşurken, “Daha önce 2016 yılında ilimizde gerçekleştirilen 52. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu ilimizin tanıtımına büyük katkılar sağlamış ve çok sayıda sporcu ilimizde ağırlanmıştır. 11 Nisan Pazar günü gerçekleştirileceğimiz ve başlangıç noktası olacak olan 56. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu Nevşehir-Kapadokya etabı da bu anlamda ilimiz açısından büyük önem arz eden organizasyonlardan birisidir. Nevşehir Kayaşehir’den başlayacak olan Nevşehir-Kapadokya etabı, Ortahisar, Üçgüzeller, Avanos, Çavuşin, Göreme, Uçhisar ve Ortahisar’dan devam ederek 167.3 km’lik bu güzergâhın 4 kez geçilmesinin arından Ürgüp Meydanı’nda sona erecektir. 56’ncı Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu; Nevşehir-Kapadokya etabının ardından Konya, Beyşehir, Alanya, Kemer, Kumluca, Elmalı, Göğübeli Zirve, Fethiye, Marmaris, Turgutreis, Bodrum etaplarından sonra 18 Nisan’da Kuşadası etabıyla sona erecektir” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından ise Bisiklet Federasyonu Başkanı Erol Küçükbakırcı tarafından günün anısına Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel’e, AK Parti Nevşehir milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe’ye plaket takdim etti.

56.Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu basın toplantısına Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Bisiklet Federasyon Başkanı Erol Küçükbakırcı’nın yanı sıra AK Parti Nevşehir milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe, Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran, ilçe kaymakamları ve belediye başkanları da katıldı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.