Nevşehir Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Başarılı öğrenciler ödüllendirildi

NEVŞEHİR DİYANET-SEN NEVŞEHİR İL BAŞKANLIĞI TARAFINDAN NEVÜ’DE EĞİTİM GÖREN ÖĞRENCİLERE YÖNELİK DÜZENLENEN BİLGİ YARIŞMASINDA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Başarılı öğrenciler ödüllendirildi
67 views
17 Aralık 2021 - 14:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Nevşehir Diyanet-Sen Nevşehir İl Başkanlığı tarafından NEVÜ’de eğitim gören öğrencilere yönelik düzenlenen bilgi yarışmasında dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi.

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, Nevşehir Diyanet-Sen Nevşehir İl Başkanlığı tarafından NEVÜ’de eğitim gören öğrencilere yönelik düzenlenen bilgi yarışması ödül törenine katıldı. Nevşehir Diyanet-Sen Nevşehir İl Başkanlığı tarafından pandemi sürecinde NEVÜ’de eğitim gören öğrencilere moral ve motivasyon ile birlikte gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla düzenlenen bilgi yarışmasının, ödül töreni gerçekleştirildi. Düzenlenen törene; Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, Nevşehir İl Müftüsü Ahmet Celalettin Altunkaya, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ferit Yiğitarslan, Diyanet-Sen Nevşehir Şube Başkanı Ahmet Aydemir ve NEVÜ öğrencileri katıldı. Ödül töreninde konuşan NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, öğrencilerin ders dışı entelektüel gelişimlerine katkıda bulunacak çeşitli etkinliklere büyük önem verdiklerini ve bu kapsamda üniversite olarak çeşitli çalışmalar yürüttüklerini söyledi. Aktekin; “Öncelikle üniversitemizde eğitim gören öğrencilerimize yönelik bu güzel yarışmayı düzenleyen ve emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum. Biz de üniversite olarak, üniversitemizde eğitim gören tüm öğrencilerimizin eğitimlerinin yanı sıra ders dışı sosyal ve kültürel her türlü faaliyetlere katılmalarına büyük önem veriyoruz. Bu kapsamda üniversitemiz bünyesinde bulunan öğrenci kulüp ve topluluklarımız aracılığıyla çeşitli etkinlikler düzenlerken, öğrencilerimizin entelektüel gelişimine daha fazla katkıda bulunmak amacıyla Kültür ve Turizm Bakanlığımızla bir protokol imzaladık ve artık devlet tiyatrolarının birbirinden güzel ve değerli oyunlarını üniversitemizde sizlerle buluşturmaya başladık. Ayrıca Gençlik ve Spor Bakanlığımızla ile de, siz öğrencilerimizin birçok alanda yararlanabileceği ‘Genç Ofisi’ için protokol imzaladık ve üniversitemiz bünyesinde yakında açacağız. Şunu bir kez daha belirtmek isterim ki, bizim en büyük amacımız sizlerin sadece ders çalışan birer öğrenciler olmanız değil, kültürel, sanatsal, sportif ve diğer birçok alanda yeni tecrübeler edinmeniz ve zenginleşmenizdir” diye konuştu.

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel ve protokol üyelerinin de konuşma yaptığı program, düzenlenen yarışmada dereceye giren 7 öğrenciye ödüllerinin verilmesiyle sona erdi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.