Nevşehir Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Başkan Savran, 20 Temmuz ve Bahçelievler Mahallelerinde incelemelerde bulundu

NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MEHMET SAVRAN, BELEDİYE EKİPLERİNİN ÇALIŞMA ALANLARINDAKİ İNCELEMELERİNE VE MAHALLE ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR. HAFTANIN İLK GÜNÜ 20 TEMMUZ VE BAHÇELİEVLER MAHALLELERİNE GİDEREK VATANDAŞLARIN VE ESNAFLARIN TALEP VE ÖNERİLERİNİ YERİNDE DİNLEYEN BAŞKAN SAVRAN, “ŞEHRİMİZİ, HEMŞERİLERİMİZLE BİRLİKTE YÖNETİYORUZ. MAHALLELERİMİZİ TEK TEK GEZEREK VATANDAŞLARIMIZI DİNLİYOR VE ÇALIŞMALARIMIZI BU GÖRÜŞMELERİN IŞIĞINDA YAPIYORUZ.” DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Başkan Savran, 20 Temmuz ve Bahçelievler Mahallelerinde incelemelerde bulundu
45 views
01 Mart 2021 - 11:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

NEVŞEHİR(İHA) Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran, belediye ekiplerinin çalışma alanlarındaki incelemelerine ve mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Haftanın ilk günü 20 Temmuz ve Bahçelievler Mahallelerine giderek vatandaşların ve esnafların talep ve önerilerini yerinde dinleyen Başkan Savran, “Şehrimizi, hemşerilerimizle birlikte yönetiyoruz. Mahallelerimizi tek tek gezerek vatandaşlarımızı dinliyor ve çalışmalarımızı bu görüşmelerin ışığında yapıyoruz.” dedi.

Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran, mahallelerin ihtiyaçlarını ve yapılan yatırımları yerinde incelemek amacıyla mahalle ziyaretlerini sürdürüyor.

Haftanın ilk iş günü mesaisinde 20 Temmuz ve Bahçelievler Mahallelerini ziyaret eden Başkan Savran, mahalle muhtarları, esnaflar ve vatandaşlar ile bir araya geldi.

Başkan Savran, ziyaretlerde hem mahallede yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verdi hem de vatandaşlardan gelen talep ve önerileri dinledi.

Ziyaretlerinde Başkan Savran’a, AK Parti Kadın Kolları Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Ayşe Bilgiç, Belediye Meclis Üyesi Erhan Kartal, Belediye Meclis Üyesi Esma Mutlu, Belediye Başkan Yardımcısı Ersin Erol, Bahçelievler Mahallesi Muhtarı Uygur Mustafa Aşıcı ile 20 Temmuz Mahallesi Muhtarı Veli Kırşehirli’de eşlik etti.

Göreve geldiği günden bu yana üzerinde durduğu en önemli konulardan bir tanesinin katılımcı belediyecilik olduğunu belirten Başkan Savran, “Yaptığımız çalışmalar hemşehrilerimizin talepleri doğrultusunda gerçekleşirken, hayata geçirdiğimiz projelerde de yine hemşehrilerimizin görüşlerini alıyoruz.” İfadelerini kullandı.

Hizmet ihtiyaçlarının tespit edilmesi amacıyla bütün mahalleleri ziyaret ederek muhtarlar, esnaflar ve mahalle sakinleri ile araya geleceğini kaydeden Savran, “Amacımız Nevşehir’in sadece bu gününe değil geleceğine de değer katmaktır.” şeklinde konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.