Nevşehir Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

İstanbul’da aranan şahıslar Kozaklı’da yakayı ele verdi

GÖÇMEN KAÇAKÇILIĞIYLA MÜCADELE VE HUDUT KAPILARI ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ, İSTANBUL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ GÖÇMEN KAÇAKÇILIĞIYLA MÜCADELE VE HUDUT KAPILARI ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN SORUŞTURMA KAPSAMINDA, N.B., C.Y.,İ.E. VE B.A. İSİMLİ ŞAHISLARIN “BELİRLİ BİR ORGANİZASYON DAHİLİNDE SAHTE KİMLİKLERLE PARA KARŞILIĞINDA İSTANBUL’DAKİ HASTANELERDE ORGAN NAKLİ YAPTIKLARININ” TESPİT EDİLEREK, EMNİYET EKİPLERİNCE İSTANBUL’DA ARANAN ŞAHISLAR NEVŞEHİR’İN KOZAKLI İLÇESİNDE YAKALANDILAR.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İstanbul’da aranan şahıslar Kozaklı’da yakayı ele verdi
74 views
12 Ağustos 2021 - 10:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

İstanbul’da; Emniyet Müdürlüğü Göçmen Kaçakçılığıyla Mücadele ve Hudut Kapıları Şube Müdürlüğü’nce ’Belirli Bir Organizasyon Dahilinde Sahte Kimliklerle Para Karşılığında İstanbul’daki Hastanelerde Organ Nakli Yaptıkları’ suçuyla aranan 3 kişi Nevşehir’de yakalandı.

Edinilen bilgiye göre yürütülen soruşturma kapsamında, ’Belirli Bir Organizasyon Dahilinde Sahte Kimliklerle Para Karşılığında İstanbul’daki Hastanelerde Organ Nakli Yaptıkları’ tespit edilen N.B., C.Y.,İ.E. ve B.A. isimli şahıslar; Nevşehir’in Kozaklı ilçesinde yakalandı. Konuyla ilgili Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazı açıklamada; “İstanbul Emniyet Müdürlüğü Göçmen Kaçakçılığıyla Mücadele ve Hudut Kapıları Şube Müdürlüğünce yürütülen bir operasyon neticesinde N.B., C.Y.,İ.E. ve B.A. isimli şahıslar müdürlüğümüz ekiplerince Kozaklı İlçemizde ikamet ettikleri tespit edilmiş, adli birimlerin emir ve talimatları doğrultusunda şahıslar yakalanarak yapılan adli ev aramasında suça müzahir materyallere el konulmuş, gerekli işlemlerin ardından bahse konu şahıslar, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Göçmen Kaçakçılığıyla Mücadele ve Hudut Kapıları Şube Müdürlüğü ekibine teslim edilmiştir” denildi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.