Nevşehir Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kapadokya’nın keyfini tatilciler çıkarttı

TÜRKİYE’NİN ÖNEMLİ TURİZM MERKEZLERİNDEN KAPADOKYA BÖLGESİNDE HAFTA SONU SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASIYLA BİRLİKTE BÖLGEYİ ZİYARETE GELEN YERLİ VE YABANCI TURİSTLER PERİBACALARINI GEZMENİN KEYFİNİ ÇIKARTTI. NEVŞEHİR’İN MERKEZ İLÇEYE BAĞLI GÖREME BELDESİ BAŞTA OLMAK ÜZERE, PAŞABAĞLARI, DEVRENT VADİSİ VE KIZILÇUKUR VADİSİNİ ZİYARET EDEN TURİSTLER BU ANLARI BOL BOL FOTOĞRAFLADI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Kapadokya’nın keyfini tatilciler çıkarttı
124 views
06 Şubat 2021 - 15:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

56 saatlik sokağa çıkma kısıtlamasının dün akşam başlamasının ardından Kapadokya bölgesini ziyarete gelen turistler peribacalarını gezmenin keyfini çıkarttı.

Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden Kapadokya bölgesinde hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasıyla birlikte bölgeyi ziyarete gelen yerli ve yabancı turistler peribacalarını gezmenin keyfini çıkarttı. Nevşehir’in merkez ilçeye bağlı Göreme beldesi başta olmak üzere, Paşabağları, Devrent Vadisi ve Kızılçukur Vadisi’ni ziyaret eden turistler bu anları bol bol fotoğrafladı.

Ankara’da günübirlik Kapadokya bölgesini ziyarete geldiklerini ifade eden Leyla Dağkılıç, “Ankara’dan günübirlik geliyorum. Kapadokya bölgesine 12 yıl önce gelmiştim. Şu anda gerçekten Kapadokya eskisi gibi değil. Gerçekten çok güzel bir bölge” dedi.

Eşi ile birlikte Kapadokya bölgesine balayı tatil için geldiklerini ifade eden Özge Gonzalez, “Gerçekten Kapadokya bölgesi çok güzel bir yer. Eşimle buraya balayı için geldik ve buralara bayıldık. Her yer mükemmel. Özellikle Kapadokya bölgesine geldik fotoğraf çekinmek için ve çok eğleniyoruz. Kapadokya’da sıcak hava balon turlarına katıldık ve manzaraya bayıldık” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.