Nevşehir Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kapadokya’ya günbatımı için akın akın geliyorlar

NEVŞEHİR’İN ÜRGÜP İLÇESİNE BAĞLI ORTAHİSAR BELDESİNDE BULUNAN KIZILÇUKUR VADİSİNDE GÜN BATIMI İZLEMEK İSTEYEN YERLİ VE YABANCI TURİSTLERİN AKININA UĞRUYOR. KAPADOKYA’DA BULUNAN KIZILÇUKUR VADİSİ, TÜRKİYE’DE GÜN BATIMININ EN İYİ İZLENEBİLDİĞİ MEKANLAR ARASINDA GÖSTERİLİYOR. GÜN BATIMI SIRASINDA ÇOĞUNLUKLA KIZILA, KİMİ ZAMAN DA YEŞİL RENGE DÖNÜŞEN PERİ BACALARI İLE SÜSLÜ VADİ YERLİ VE YABANCI TURİSTLERİ BÜYÜLÜYOR. GÜNEŞİN SON IŞIKLARINI İZLEYEBİLMEK İÇİN KIZILÇUKUR VADİSİ’NE GELEN TURİSTLER, BATAN GÜNEŞLE BİRLİKTE BOL BOL HATIRA FOTOĞRAFLARI ÇEKTİRİYOR.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Kapadokya’ya günbatımı için akın akın geliyorlar
13 views
29 Mart 2021 - 9:30
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Türkiye’nin dört bir yanından Kapadokya bölgesinde günbatımını izlemek için gelen yerli ve yabancı turistler havadan görüntülendi.

Nevşehir’in Ürgüp ilçesine bağlı Ortahisar beldesinde bulunan Kızılçukur Vadisinde gün batımı izlemek isteyen yerli ve yabancı turistlerin akınına uğruyor. Kapadokya’da bulunan Kızılçukur Vadisi, Türkiye’de gün batımının en iyi izlenebildiği mekanlar arasında gösteriliyor. Gün batımı sırasında çoğunlukla kızıla, kimi zaman da yeşil renge dönüşen peri bacaları ile süslü vadi yerli ve yabancı turistleri büyülüyor. Güneşin son ışıklarını izleyebilmek için Kızılçukur Vadisi’ne gelen turistler, batan güneşle birlikte bol bol hatıra fotoğrafları çektiriyor.

İstanbul’dan Kapadokya bölgesine günbatımını izlemek için gelen Duygu Mısırcıoğlu Kızılçukur vadisinin günbatımının meşhur olduğunu duyduklarını ve saatlerde günbatımını izlemek için beklediklerini ifade etti. Mısırcıoğlu, “ Buranın günbatımının meşhur olduğunu duyduk. Manazara çok güzel herkesin gelip görmesini tavsiye ediyorum” dedi. Kapadokya’da günbatımını eşi ile birlikte izlediğini söyleyen Emre Mısırcıoğlu’da açıklamasında, “ Günbatımını izlemeye geldik. Manzara gayet güzel” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.