Nevşehir Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kayaşehir ünlü Japon kanalı TBS’de tanıtıldı

NEVŞEHİR’DE BULUNAN DÜNYANIN EN BÜYÜK KAYA OYMA YAMAÇ YERLEŞİM MERKEZİ KAYAŞEHİR, JAPONYA’NIN ÜNLÜ TELEVİZYON KANALI TOKYO BROADCASTİNG SYSTEM (TBS)’DE TANITILDI. KAPADOKYA BÖLGESİNİN EŞSİZ GÜZELLİKTEKİ VADİ VE DOĞA HARİKASI PERİBACALARININ DA YER ALDIĞI PROGRAM YAYINLANDIĞI GÜN REYTİNGLERDE 1. SIRADA YER ALDI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Kayaşehir ünlü Japon kanalı TBS’de tanıtıldı
99 views
26 Mart 2021 - 16:00
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Nevşehir’de bulunan dünyanın en büyük kaya oyma yamaç yerleşim merkezi Kayaşehir, Japonya’nın ünlü televizyon kanalı Tokyo Broadcasting System (TBS)’de tanıtıldı. Kapadokya bölgesinin eşsiz güzellikteki vadi vedoğa harikası peribacalarının da yer aldığı program yayınlandığı gün reytinglerde 1. sırada yer aldı.

Nevşehir Kalesi eteklerinde bulunan ve bir süre önce Nevşehir Belediyesi tarafından turizme kazandırılan Kayaşehir’e yerli ve yabancı televizyon kanallarının ilgisi devam ediyor.

Bugüne kadar dünyanın çeşitli ülkelerinden çok sayıda televizyon kanalını ağırlayan Kayaşehir’in son konukları Uzakdoğu’nun ünlü televizyon kanalı TBS oldu.

Japonya’dan yayın yapan TBS kanalında yayınlanan Sekai Fushigi Hakken / Discovery of the World’s Mysteries adlı gezi ve eğlence programının çekimleri bir süre önce Kayaşehir’de gerçekleştirildi.

Kapadokya bölgesindeki çekimleri Tv Man Union-Katpatuka Film ortaklığında Nevşehirli Yönetmen Mustafa Karakaya tarafından gerçekleştirilen programda Kayaşehir’in tarihi hakkında bilgiler verildi.

Nevşehir Belediyesi’nde görevli Arkeolog Semih İstanbulluoğlu’nun açıklamalarına da yer verildiği program 13 Mart tarihinde ekranlara geldi.

Yayınlandığı gün Japonya’da reytinglerde 1. sırada yer alan program Uzakdoğu’da Kapadokya bölgesinin tanıtımına da ciddi katkılar sağladı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.