Nevşehir Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

NEVÜ Eğitim Fakültesi’nin projelerine TÜBİTAK Desteği

NEVÜ EĞİTİM FAKÜLTESİ AKADEMİSYEN VE ÖĞRENCİLERİNİN PROJELERİNE TÜBİTAK DESTEĞİ

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
NEVÜ Eğitim Fakültesi’nin projelerine TÜBİTAK Desteği
81 views
08 Kasım 2021 - 15:20
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Eğitim Fakültesi akademisyen ve öğrencilerinin projeleri “TÜBİTAK 2209-A Üniversite Öğrencileri Araştırma Projeleri Destekleme Programı” kapsamında kabul edildi.

TÜBİTAK Bilim İnsanı Destek Programları Başkanlığı tarafından yürütülen “2209-A Üniversite Öğrencileri Araştırma Projeleri Destekleme Programı” 2021/1 dönemi kapsamında yapılan başvuruların açıklanan destek sonuçlarına göre; NEVÜ Eğitim Fakültesi öğrencilerinden Elçin Ak’ın “Okul Öncesi Çocuklarda Dijital Hikaye Kullanımının Yabancı Dil Başarısına Etkisi” ve Gülcan Güzel’in “Elif ve Arkadaşları Çizgi Filminin Yaşayan Değerler Eğitimi Programı’ndaki Değerlere Göre İncelenmesi” başlıklı projeleri, Doç. Dr. Şeyhmus Aydoğdu’nun danışmanlığında desteklenmeye uygun görüldü. Ayrıca, öğrencilerden Cansu Saydam’ın “Yaratıcı Drama Etkinliklerinin İngilizce Öğretmenliği Bölümü Öğrencilerinin Konuşma Becerileri ve Kelime Dağarcıkları Üzerindeki Etkisi” başlıklı projesi, Dr. Öğretim Üyesi Ercan Kaçmaz’ın danışmanlığında kabul edilerek desteklenmeye uygun görüldü.

TÜBİTAK 2209-A Üniversite Öğrencileri Araştırma Projeleri Destekleme Programı kapsamında, “Üniversitelerde öğrenim görmekte olan lisans öğrencilerini, projeler yoluyla araştırma yapmaya teşvik etmek” doğrultusunda oluşturulan program Üniversitelerde öğrenim görmekte olan lisans öğrencisi ve öğrencilerinin hazırladıkları araştırma projelerinin gerektirdiği makine, teçhizat, sarf malzemesi, seyahat, hizmet alımı giderler için öğrencilere hibe desteği sağlanıyor.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.