Nevşehir Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

NEVÜ’de ’Cappin2c Teknoloji Tabanlı Girişimcilik Programı’ girişimci adaylarını bekliyor

NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ (NEVÜ) REKTÖRÜ VE KAPADOKYA TEKNOPARK YÖNETİM KURULU BAŞKANI PROF. DR. SEMİH AKTEKİN

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
NEVÜ’de ’Cappin2c Teknoloji Tabanlı Girişimcilik Programı’ girişimci adaylarını bekliyor
55 views
24 Şubat 2022 - 14:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kapadokya Teknopark tarafından geliştirilen Kapadokya Uluslararası Kuluçka Merkezi (CAPPIN2C) teknoloji tabanlı girişimcilik programı, 18 Mart 2022 tarihine kadar başvuru almaya devam ediyor.

Program ve başvurular hakkında detaylı bilgiler veren Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü ve Kapadokya Teknopark Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Semih Aktekin yaptığı yazılı açıklamada; “Kapadokya Teknopark tarafından geliştirilen ve üniversitemiz kampüs alanında hizmet veren Kapadokya Uluslararası Kuluçka Merkezi (CAPPIN2C) teknoloji tabanlı girişimcilik programı, 18 Mart 2022 tarihine kadar başvuruları almaya devam etmekte. Girişimcilerin www.cappin2c.com internet sitesi üzerinde kolaylıkla başvuru yapabilecekleri programa teknoloji tabanlı, yenilikçi, ticari değeri olan ve gerçekleştirilebilir iş fikirleri kabul edilmektedir. CAPPIN2C programına kabul edilecek girişimcilere iki aşamalı özel hazırlanmış bir eğitim programı uygulanmakta olup, temel girişimcilik, iş planı ve kanvas hazırlama, dijital pazarlama, sunum teknikleri gibi başlıklar altında gerçekleştirilecek olan eğitimler ile girişimcilerin teknoloji tabanlı, profesyonel ve başarılı işletmelere dönüştürülmesi amaçlanmaktadır. Eğitimlerden sonra girişimcilere deneyimli mentorlar atanmakta ve başarılı girişimcilere ise kuluçka merkezinde çalışma alanı tahsis edilmektedir. Prototip geliştirme sürecinin sonunda girişimciler yatırımcıların karşısına çıkmaktadırlar. Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi öğrencisi olmanın önemli avantajlarından birisi de kampüs alanı içerisinde ücretsiz olarak hizmet vermekte olan CAPPIN2C kuluçka merkezinden faydalanabiliyor olmaktır. Tüm öğrencilerimizi bu önemli fırsatı değerlendirmeye ve başvuru yapmaya davet ediyorum” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.