Nevşehir Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Rektör Aktekin, Sağlık Hizmetleri MYO Akademik Genel Kurul toplantısına katıldı

NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ (NEVÜ) SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU (SHMYO) 2021-2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI AKADEMİK GENEL KURUL TOPLANTISI, NEVÜ REKTÖRÜ PROF. DR. SEMİH AKTEKİN’İN KATILIMLARIYLA SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU MÜDÜRÜ DR. KAMURAN ÖZDİL’İN KOORDİNESİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Rektör Aktekin, Sağlık Hizmetleri MYO Akademik Genel Kurul toplantısına katıldı
101 views
01 Mart 2022 - 15:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (SHMYO) 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı Akademik Genel Kurul Toplantısı, NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin’in katılımlarıyla Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Kamuran Özdil’in koordinesinde gerçekleştirildi.

Toplantının açılışında akademisyenlerin çalışmalarının nicelik ve nitelik açısından bütünlüğünün önemine değinen Prof. Dr. Semih Aktekin, üretilen yayınların sayısı kadar yayının alana ve topluma katkısının önemine vurgu yaptı. Aynı zamanda akademisyenliğin öğrencilerin yaşamlarına iz bırakan bir meslek olduğunu kendi deneyimlerinden örnekleler ile dile getiren Rektör Aktekin, öğrencilerin bilimsel, kültürel ve sosyal alanlarda desteklenmesinin gerekliliğine vurgu yaptı. Düzenlenen toplantıda SHMYO Müdürü ve Sağlık Bakım Hizmetleri Bölüm Başkanı Dr. Kamuran Özdil, Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölüm Başkanı Dr. Soner Mete, Yönetim ve Organizasyon Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Ali Rıza Özdemir ile Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölüm Başkan Öğr. Gör. Ayşen Tükel de bahar yarıyılı eğitim-öğretim hazırlıkları kapsamında bölümlerinin genel durumları hakkında bilgi verdi.

Toplantı sonunda akademik ve idari personel için hazırlanan teşekkür belgelerini kendilerine takdim eden Rektör Prof. Dr. Semih Aktekin, daha sonra Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu derslik, laboratuvar ve diğer bileşenlerini yerinde inceledi. Ayrıca öğrencilerle de bir araya gelen Rektör Aktekin, kendilerinin istek ve taleplerini dinledi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.