Nevşehir Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Vali Becel: “Türk Polis Teşkilatı huzur ve emniyet içinde yaşamasının en büyük güvencelerinden biri olmuştur”

NEVŞEHİR VALİSİ İNCİ SEZER BECEL TÜRK POLİS TEŞKİLATININ KURULUŞUNUN 176.YILDÖNÜMÜ DOLAYISIYLA YAYIMLAMIŞ OLDUĞU MESAJINDA, TÜRK POLİS TEŞKİLATIMIZ, 176 YILLIK TECRÜBE VE BİRİKİMİYLE AZİZ MİLLETİMİZİN BARIŞ, HUZUR VE EMNİYET İÇİNDE YAŞAMASININ EN BÜYÜK GÜVENCELERİNDEN BİRİ OLMUŞTUR DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Vali Becel: “Türk Polis Teşkilatı huzur ve emniyet içinde yaşamasının en büyük güvencelerinden biri olmuştur”
63 views
08 Nisan 2021 - 12:30
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, Türk Polis Teşkilatının kuruluşunu 176.yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 176. yıldönümü dolayısıyla yayımlamış olduğu mesajında, “Türk Polis Teşkilatımız, 176 yıllık tecrübe ve birikimiyle aziz milletimizin barış, huzur ve emniyet içinde yaşamasının en büyük güvencelerinden biri olmuştur” dedi. Vali Becel, “Köklü bir geçmişe, tecrübe ve birikime sahip olan Türk Polis Teşkilatı, kanunların uygulanmasını gözetmek, kamu düzenini ve vatandaşların huzur ve güven içinde yaşamalarını sağlamak yönünde kutsal bir görev üstlenmiştir. Zaman ve mekân mefhumu gözetmeksizin, dürüst ve özverili görev anlayışıyla üstlendiği her görevi yerine getiren emniyet mensupları, insan haklarına saygılı, vatandaşlarımıza karşı hoşgörülü, yüksek disiplin anlayışına sahip, güler yüzlü ve yardımsever olmasıyla da milletimizin gönlünde ayrı bir yere sahiptir. Türk Polis Teşkilatımız, terörle mücadele ve organize suç örgütlerinin çökertilmesi başta olmak üzere, suçun önlenmesi, olayların aydınlatılması, faillerin yakalanması, temel hak ve özgürlüklerin korunması konusunda takdirle karşılanan bir vazife şuuru içerisindedir. Vatanı için, milletimizin birlik ve beraberliği için canını ortaya koymaktan çekinmeyen, çalışmalarını özverili bir şekilde sürdüren Polis Teşkilatımız, görev ve sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getirmektedir. Bu duygularla Türk Polis Teşkilatı mensuplarının gününü kutluyorum. Nevşehir’in güven ve huzuru için gayret gösteren emniyet teşkilatı mensuplarına teşekkür ediyorum. Görevlerini yerine getirirken şehit olan polislerimizi rahmetle yâd ediyor, gazi polislerimize şükranlarımı sunuyor, görevi başında bulunanlara ve emekli olanlara aileleriyle birlikte sağlık, başarı ve mutluluklar diliyorum” ifadelerine yer verdi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.