Nevşehir Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

’Yalan makinası’ NEVÜ’de sahnelenecek

“YALAN MAKİNASI” ADLI TİYATRO GÖSTERİMİ, NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ (NEVÜ) VALİ ŞİNASİ KUŞ KÜLTÜR VE KONGRE MERKEZİ DAMAT İBRAHİM PAŞA SALONU’NDA 18 ARALIK TARİHİNDE SAAT 15.00 DA HERKESE AÇIK OLARAK SAHNELENECEK.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
’Yalan makinası’ NEVÜ’de sahnelenecek
78 views
17 Aralık 2021 - 14:50
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi’nde (NEVÜ) Tiyatro Şöleni ’Yalan Makinesi’ ile devam edecek.

Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü Bursa Devlet Tiyatrosu tarafından organize edilen Rus Yazar Vassiliy Sigarev’in yazdığı, Hüseyin Mevsim’in dilimize çevirdiği ve Murat Ozan’ın yönettiği ’Yalan Makinası’ adlı tiyatro gösterimi, NEVÜ Vali Şinasi Kuş Kültür ve Kongre Merkezi Damat İbrahim Paşa Salonu’nda 18 Aralık tarihinde saat 15.00 da herkese açık olarak sahnelenecek. Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin ve Devlet Tiyatroları Genel Müdürü Mustafa Kurt’un karşılıklı olarak imzaladıkları protokol uyarınca Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğüne bağlı tüm bölge müdürlüklerince NEVÜ Vali Şinasi Kuş Kültür ve Kongre Merkezi Damat İbrahim Paşa Salonu’nda her ay düzenli olarak temsil verilmesinin karara bağlanmasının ardından NEVÜ’nün ikinci tiyatro gösterisi ’Yalan Makinesi’ adlı tiyatro oyunu ile devam edecek.

İlgili protokol kapsamında; düzenli olarak tiyatro etkinliği olacak. Bilet satışları Devlet Tiyatrolarınca yürütülecek olup, öğrenci bilet fiyatları 10 TL, tam bilet fiyatları 18 TL olarak belirlendi. Gerçekleştirilecek tiyatro oyunlarının herkese açık olacağı, Devlet Tiyatroları’nın internet sitesi www.devtiyatro.gov.tr üzerinden aylık programlara ve biletlere ulaşılabileceği bildirildi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.